Pyrus

İş Verimliliği ve Ekip Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30.1 MB
  • Version 4.18
  • Dil İngilizce
  • Firma Simply Good Software
Pyrus; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz, birden fazla kişi ile ekip halinde çalışan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, ekip arkadaşlarınız ile döküman ve bildirim ile temas kurabilece

Pyrus; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz, birden fazla kişi ile ekip halinde çalışan kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, ekip arkadaşlarınız ile döküman ve bildirim ile temas kurabileceğiniz harika bir mobil uygulamadır.

İş verimliliğini arttırmak, zaman kaybını önlemek amacı ile tasarlanmış Pyrus ile ekip arkadaşlarınıza döküman gönderebilir ve bildirimler ile haberleşebilirsiniz.

Farklı görev seçenekleri ile birlikte gelen uygulama kullanıcılarına GPS destekli bir lokasyon belirleyici, Google Drive ve DropBox gibi hesaplar üzerinden döküman paylaşımı, diğer kullanıcılara görev atama ve hazırlanan raporları onaylama gibi fonksiyon sunuyor.

Aynı işte çalıştığınız ekip arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde olmanızı sağlayan uygulama 12 kullanıcıya kadar ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca uygulamanın AndroidİOS ve Windows Phone plarformlarınında bulunması sayesinde çapraz platform desteği sunuyor.

Ofisden veya ofis dışından ekip arkadaşlarınız ile sürekli iletişimde olmak istiyorsanız Pyrus uygulamasını kesinlikle denemelisiniz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Daha Fazla Göster
Pyrus indir